Kategoria: (informacyjne) Autor: agniusza Data 25 listopada 2007

Ostatni dzień festiwalu to także dyskusja na temat specyfiki, jakości literackiej i artystycznej oraz znaczenia w ruchu emancypacyjnym blogów gejowskich zostanie przeprowadzona z udziałem Marty Klimowicz - socjolożki badającej kulturę blogową, Edwarda Pasewicza - autora kryminału “Śmierć w darkroomie” oraz internauty o nicku zemsta_lubiczów.

Po dyskusji zapraszamy na specjalny koncert minimal tech haus w wykonaniu DJ GOGI, w trakcie którego warszawska fryzjerka Ania Orzechowska - FREAK będzie dokonywała awangardowych postrzyżyn festiwalowych gości.

165klimowicz.jpg

Marta Klimowicz - doktorantka socjologii, antropolożka kulturowa, feministka, blogerka. Prowadzi bloga klimowicz.blox.pl.

165pasewicz.jpg

Edward Pasewicz - poeta i kompozytor. Laureat VIII Konkursu im. Jacka Bierezina. W 2007 został nominowany do Nagrody Literackiej Gdyni za książkę Henry Berryman Pięśni. Jego wiersze były tłumaczone na wiele języków. Ostatnio wyszedł pierwszy kryminał gejowski jego autorstwa, Śmierć w darkroomie, w którym historię zabójstwa umieścił na tle wypadków poznańskiej Parady Równości z 2005 roku. Jest buddystą, uczniem Ole Nydahla. W latach 2005-2006 prowadził bloga www.blog.art.pl/ep .

165zemsta.jpg

zemsta_lubiczów - polonista po UJ, pracuje na dwóch etatach, w dwóch państwach jako korektor i pedagog, prowadzi bloga www.kranusz.webpark.pl.

berlinn0013.JPG

aniagoga.jpg

aniagoga1.jpg

Freak - dla Ani Orzechwoskiej stylizacja włosów od zawsze była pasją. Pomimo nakazów rodziców porzuciła liceum i poszla do technikum fryzjerskiego. Strzyże/koloryzuje i stylizuje włosy już od 9 lat. Od 3 lat współpracuje z gazetami i zajmuje sie fryzurami do sesji fotograficznych.

DJ Goga M - dj-owaniem zajmuje sie od 3 lat. Od dwóch lat jest rezydentką klubu LuZztro, jednego z bardziej undergroundowych warszawskich klubów. Ciężko jest konkretnie sprecyzowac styl muzyki, który gra, ponieważ w jej setach usłyszeć można progressive, house, elektro i techno. Obecnie mówi, że gra pompujący minimal- tech- house.Współpracuje, grywa i przyjaźni sie z takimi DJ’ami jak: Eli, Samanta Koks, KiM,Pete White, May One, PT23, Mike P, Hobby. Oprócz zaangażowania w undergroud’ową scenę klubową stara się także brać udział w społecznych przedsiewzięciach. Dla przykladu Gosia grała na lawecie biorącej udział w pochodzie podczas Parady Równości w zeszłym roku. Grała na Ladyfest w 2006 w Berlinie oraz okupowała najbardziej alternatywny polski klub Le Madame.

Odpowiedz
Nick: 
Email: 
WWW: 
Treść: